به هدفت ایمان داشته باش (ارزان و مطمئن خرید کن)... از فایل های فروشگاه دیدن فرمائید (شاید همونی باشه که دنبالش می گردی)... هر فایلی نیاز داشتی ارائه میشه فقط کافیه از قسمت تماس با ما پیام ارسال کنی...

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 279
  • بازدید دیروز : 377
  • بازدید کل : 366958

کتاب کامل 17 قانون موفقیت ناپلئون هیل


کتاب کامل 17 قانون موفقیت ناپلئون هیل

۱۷ قانون موفقیت ناپلئون هیل

 در کتاب «هفده قانون موفقیت» ناپلئون هیل به آموزش اصول و قوانینی می پردازد که میتواند در زندگی و کار و تجارت شما عامل موفقیت شود. او می آموزد که اشتیاق نقطه شروع همه موفقیتهاست. برای موفقیت یک ویژگی هست که فرد باید آن را دارا باشد و آن مشخص بودن هدف است. فرد باید بداند چه می خواهد و برای رسیدن به خواسته اش پافشاری کند.

ناپلئون هیل ۱۷ اصل را تعریف کرد که می تواند منجر به موفقیت در تجارت شود.

به اعتقاد هیل یکی از علت های شکست این است که در برخورد با مشکلات متوقف می شویم و دست از تلاش برمی داریم. بی تردید تلاش در رفتار و اعمال انسان برای دستیابی به موفقیت بسیار موثر است، اما اگر شخص تلاشگر فاقد روحیه مثبت باشد آنطور که باید به هدف خود نمی رسد. 

یکی از دلایلی این که کتاب و دوره وی بعد از گذشت چندین سال هنوز بین مردم دست به دست میشود. این است که این اصول واقعا کار میکند.

در این کتاب راز و رمزهای موفقیت افراد مقتدر و غول های صنعت و بازرگانی مطرح می شود. آنانی که نام، یاد و کارشان در تاریخ زنده خواهد ماند. نابغه هایی که بهانه نمی آورند و غر نمی زنند. آنان خود را اسیر وضعیت موجود و تقدیر یا سرنوشت نمی دانند. آنان افکار و شخصیت بزرگی دارند. اغلب، کارهایی انجام می دهند که دیگران از انجام آن ها اظهار ناتوانی می کنند. بی شک آنان افرادی توانمند و مانند دیگران هستند. ما بیش از هر زمان دیگر، به خرد و تدبیرشان نیاز داریم. آنان الگو و اسطوره اند. 

ناپلئون هیل به عنوان محبوب ترین مربی انگیزشی آمریکایی در جهان شناخته شده است. معروف ترین کتاب وی کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید است که یکی از پر فروش ترین کتابهای جهان است.

تعداد صفحات: 220 صفحه

حجم دانلود: 1 مگابایت

سال انتشار: 1398


مبلغ قابل پرداخت 3,905 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

به هدفت ایمان داشته باش (ارزان و مطمئن خرید کن)...

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما