به هدفت ایمان داشته باش (ارزان و مطمئن خرید کن)... از فایل های فروشگاه دیدن فرمائید (شاید همونی باشه که دنبالش می گردی)... هر فایلی نیاز داشتی ارائه میشه فقط کافیه از قسمت تماس با ما پیام ارسال کنی...

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 332
  • بازدید دیروز : 377
  • بازدید کل : 367011

کتاب کامل بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل


کتاب کامل بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل

اگر از زندگی روزمره خسته شده اید و به فکر یک تغییر بزرگ در زندگیتان هستید این کتاب راهش را به شما نشان خواهد داد…

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید معروف ترین اثر ناپلئون هیل است. او به مدت ۲۰ سال ، با بررسی زندگی و طرز تفکر ۵۰۰ فرد موفق در آن زمان به یک دستورالعمل ۱۵ مرحله ای رسید. این دستورالعمل ها ، نتیجه تحقیق های ناپلئون هیل بود. او به دنبال راه قطعی و عامل اصلی موفقیت افرادی که مورد تحقیق قرار میداد، بود.

هر چه ذهن انسان تصور و باور کند، به او دست می‌یابد

هرچیزی که انسان میبینید بازتابی از افکار اوست. این جمله اساس کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را تشکیل میدهد.

ناپلئون هیل یک پیام واضح دارد و آن اینست که ما برای رسیدن به ثروت باید افکار ثروت آفرین را در ذهنمان تقویت کنیم. این افکار دقیقا مانند بذر درختی هستند که در زمین پهناور ضمیر ناخودآگاه ذهن کاشته میشوند؛ و ما میوه افکار و باور های ذهنی خود را میخوریم.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید تا الان زندگی هزاران نفر را تغییر داده است

در این کتاب فوق العاده می آموزیم که چگونه بذر افکار غلط و ناسالم را حذف و بذر افکار درست و ثروت مند را در ذهن بکاریم . بدون اینکه تلاش خاصی برای اهدافمان کنیم فقط با تغییر باور های ذهنی خود به هرآنچه میخواهیم برسیم.

افکار ما به مرور زمان عادت های مارا تشکیل میدهند. بنابراین ما باید به چیزی که فکر میکنیم توجه زیادی داشته باشیم. توصیه میکنیم در این راستا مقاله زیر را از دست ندهید

ناپلئون هیل متولد (۲۶ اکتبر ۱۸۸۳میلادی) در ویریجینای آمریکا بود. نویسنده آمریکایی که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی بود.

تعداد صفحات: 199 صفحه

حجم دانلود: 4.50 مگابایت 

سال انتشار: 1397


مبلغ قابل پرداخت 3,905 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

به هدفت ایمان داشته باش (ارزان و مطمئن خرید کن)...

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما